+38(063)-636-52-67

О нас

Раді вітати покупців в розділі інформації про наш інтернет-магазині! Тут ви зможете швидко і вигідно замовити необхідні запчастини для ремонту різних моделей смартфонів, планшетів, підібрати аксесуари та інші комплектуючі.

У каталозі нашого сайту представлений широкий асортимент оригінальних і сумісних деталей для величезної різновиди мобільних пристроїв, а також необхідні інструменти та обладнання для виконання ремонту.

Mobiclub - це компанія, яка вже не перший рік займається реалізацією якісних запчастин для мобільних пристроїв, а завдяки прямим поставкам і налагодженим зв'язкам, наш асортимент постійно поповнюється актуальними позиціями. Завдяки досвіду наших співробітників є можливість надати кожному покупцеві кваліфіковану консультацію і допомогти підібрати підходящий товар.

Ми готові запропонувати вам запчастини для телефонів і планшетів в такому асортименті:

 - дисплеї;

 - Сенсори;

 - Акумулятори;

 - шлейфи;

 - Корпусні деталі;

 - динаміки;

 - роз'єми;

 - мікрофони;

 - Камери і багато іншого.

Також в широкому виборі в каталозі представлені аксесуари для смартфонів і планшетів:

 - Зарядні пристрої;

 - Автодержатель;

 - Автомобільні зарядні пристрої;

 - Захисні плівки та скла;

 - Гарнітура і навушники;

 - USB-кабелі;

 - Портативні акумулятори Power Bank;

 - моноподи;

 - Портативні колонки;

 - Смартф-годинник;

 - Карти пам'яті та багато іншого.

Наявність інструментів і витратних матеріалів для здійснення ремонту дозволить при необхідності вигідно замінити потрібну деталь або виконати нескладні маніпуляції з мобільним пристроєм.

Mobiclub співпрацює тільки з перевіреними виробниками і пильно стежить за якістю продукції, саме тому ставши нашим клієнтом, ви зможете по достоїнству оцінити рівень сервісу нашої команди.